Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

logo-sygnet Politechniki Morskiej w Szczecinie - głowa gryfa, elementy kotwicy i sygnatura PM
Logo ośrodka
Logo wydziału
Maritime English Center

O nas

Maritime English Center organizuje kursy językowe oraz egzaminy na certyfikaty językowe

Jesteśmy Autoryzowanym Centrum Testowym firmy Marlins (Approved Test Centre) zarówno w zakresie testu pisemnego (komputerowego) jak i ustnego (TOSE). Oferujemy kursy podnoszące praktyczne umiejętności marynarzy w posługiwaniu się językiem angielskim jako językiem zawodowym.

Nasi partnerzy i certyfikacje

Politechnika Morska jest oficjalnym partnerem British Council EnglishScore (Approved Partner). EnglishScore to globalny test i certyfikat z języka angielskiego dla rynku pracy. Naszym partnerem jest również firma LanguageCert oferująca egzaminy na certyfikaty językowe z języka angielskiego. Zdający mogą skorzystać z promocyjnej oferty Politechniki Morskiej na egzaminy LanguageCert. Chętni mogą skorzystać z kursów poszerzających kompetencje językowe zarówno z języka ogólnego jak i biznesowego.

Od kwietnia 2022 jesteśmy również jednostką uprawnioną do organizowania państwowych egzaminów certyfikatowych z języka polskiego jako obcego. Sesje egzaminacyjne organizujemy zgodnie z terminarzem ogłaszanym przez Państwową Komisję ds. Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako Obcego.
 
Dla potrzeb organizowanych kursów MEC wykorzystujemy laboratoria językowe (multimedialne laboratoria językowe oraz komputerowe laboratoria nauki języków obcych) należące do Politechniki Morskiej w Szczecinie. Nasi kursanci mogą skorzystać również z zasobów Czytelni Językowej PM.
Autor: Website Administrator

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę